اینده نگری احمد توکلی و نادانی شیخ اصلاحات

پس از انتخابات بود که احمد توکلی رییس مرکز پژوهش های مجلس در نامه ای به مهدی کروبی نکاتی را به او گوشزد کرد و به او یاد اور شد کسانی که امروز زیر علم شما سینه می زنند فردا روز پس از پیروزی حتی حرمت لباس تو را نگاه نخواهند داشت.


کروبی اما مصمم و با انگیزه فراوان در پی نگه داشتن اندک طرفداران به خیابان امده خود را داشت و بی توجه به گوشزد های کاندیدای سابق ریاست جمهوری و مجلس نشین فعلی (احمد توکلی) همچنان در پی مطالبات خود و ابطال انتخابات بود.

اینک پس از هفت ماه از انتخابات به روشنی می توان اینده نگری و تیز بینی احمد توکلی را به نظاره نشست و به او تبریک گفت و البته به شیخ ساده لوحی چون کروبی خیره خیره زل زد و به او گفت هنوز اطرافیان و طرفداران خود را هم نشناخته ای!

کسانی که حتی روز عزای امام حسین را روز شادی و هل هله قرار دادند و اموال مردمی و دولتی را تخریب کردند و حتی به نزدیکان میرحسین موسوی نیز رحم نکردند, فردا چگونه حرمت امامه و عبای ایت الله کروبی را نگاه می  دارند؟؟؟


خس و خاشاک

رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی که  در سایت الف مواضعی انتقادی علیه رییس جمهور احمدی نژاد اتخاذ کرده بود اما اینک نظری را ابراز کرده که پیش از ان محمود احمدی نژاد بر زبان اورده بود و عده ای نیز ان اظهارات را موجب  دامنه دار شدن مخالفت ها دانسته بودند.


به گزارش شبکه ایران: پس از گذشت بیش از شش ماه از آن موضوع، احمد توکلی، رییس مرکز پژوهش‌های مجلس و از منتقدان سرسخت دولت، همان سخنان رییس جمهور را تکرار کرد و دیروز به شبکه خبری العالم گفت که "ما از اصل مخالفت آشوبگران با جمهوری اسلامی تعجب نمی‌کنیم، این‏ها "خس و خاشاکی" بیشتر نیستند که از درون ملت پس زده می‌شوند و به خاطر این اقدام، حتما از سوی ملت و دولت محکوم خواهند شد.